Про тренерів

Давайте знайомитися!

Школу риторики й ораторства АҐРУС заснувала у 2009 році в Україні, у Львові, тренер з ораторської майстерності Ірина Снітинська. Наша тренінгова компанія працює у відкритому, корпоративному й індивідуальному форматах, а також проводить виїзні тренінги.

Основний продукт - курс “Ораторська майстерність” . Також проводимо бліц-тренінги та курси із публічного виступу, ефективної презентації, мистецтва спілкування, чистоти мови, роботи з тілом і голосом в контексті публічного виступу та спілкування. Основна наша мета – показати кожній людині, що навчитися доносити свої думки, спілкуватися, виступати, домовлятися легко і цього можна навчитися.

У Школі риторики й ораторства АҐРУС працюють якісно підготовані тренери, котрі постійно підвищують свою кваліфікацію, тому що для нас важливі результати наших клієнтів. Наші корпоративні замовники й учасники відкритих груп готові підтвердити, що Школа АҐРУС надає своїм клієнтам практичні тренінги високого рівня.

Будемо раді знайомству!

Ірина Снітинська

Ірина Снітинська

Засновниця та тренерка «Школи АҐРУС» з ораторської майстерності, фасилітатор, а також авторка і засновниця багатьох проектів, пов'язаних зі спілкуванням, публічним виступом, сторітелінгом, таких як соціально-культурний проект «Час історій», авторський ток-проект «Ключ до», колекціонерка історій (над)звичайних людей і шалена фанатка своєї справи.

Фахівець високого рівня, спеціалізується на індивідуальному консультуванні при підготовці до важливих виступів та корпоративному навчанні працівників та топ-менеджменту компаній, а також проведенні відкритих тренінгів у тематиці публічний виступ, комунікація, майстерність презентації, робота з інформацією.

Христина Яблонська

Христина Яблонська

Виконавчий директор, тренер з ефективної комунікації, фасилітатор Школи АҐРУС та особа, друге ім'я якої - структура і структурованість.

Фахівець у тематиках внутрішні комунікативні стратегії, комунікація як бізнес-процес, проектний менеджмент. Проводить навчання для бізнес-організацій і для громадського сектору.

 

Максим Коваль

Максим Коваль

Тренер Школи АҐРУС із комунікації та публічного виступу та надзвичайно відповідальний чоловік.

Також проводить тренінги з менеджменту для управлінців (комунікація, конфлікти, делегування, лідерство), тренінги для тренерів, тренінги із hr-менеджменту, особистої ефективності, командоутворення, цікавиться теорією обмежень Голдратта та системою Адізеса. 

Наталія Кузьма

Наталія Кузьма

Тренерка з ефективної комунікації та конфліктології. Медіаторка. Громадська активістка. Журналістка-фрілансер. Досвід роботи у сфері комунікації більше 15-ти років.

Ганна Гавриш

Ганна Гавриш

Тренер Школи АҐРУС із ораторського та акторського мистецтв, ефективного спілкування, медіаконсультант.

За фахом - телеведуча, актриса, викладач. Досвід роботи тренером - 8 років. Провела понад 200 різнотематичних майстер-класів та тренінгів. Консультує клієнтів з бізнес та медіаеліти з усієї України. Працює з дорослими та дітьми. Також проводить заняття індивідуально та онлайн.

Соломія Грещак

Соломія Грещак

Тренер Школи АҐРУС, дівчина, котру обожнюють діти, оскільки вона вміє працювати з ними.

Спеціалізується на проведенні тренінгів з ораторської майстерності.

 

 

Ольга Головня

Ольга Головня

Тренер Школи АҐРУС із роботи з тілом і голосом; інструктор Української федераціїї йоги, лікар-кардіолог, йогатерапевт, голова Львівського філіалу Українського інституту йогатерапії.

Спеціальні практики йоги будуть корисними тим, хто хоче змінити своє тіло: скоригувати поставу, зокрема сутулість і кривошию, зменшити напруження м’язів шиї, голосових зв’язок, діафрагми, змінити тембр голосу, навчитися розраховувати ємність свого дихання, краще контролювати швидкість видиху та зменшити загальне нервове напруження. Практик є неймовірна кількість, та насамперед працюємо з тими, що будуть корисними вам у спілкуванні та публічному виступі.

Залишити заявку