Час історій

попередній запис можна здійснити, заповнивши заявку на участь

початок

22.03.2018

Час історій

«Час історій» – це платформа сторітелінгу*, де герої зі сцени розповідають свої історії, а глядачі, слухаючи у залі, можуть знаходити власні сенси. Щоразу – актуальні теми та цікаві герої.

Сторітелінг вважається ключовим сучасним інструментом комунікації, та, водночас, він вічний – люди у всьому світі завжди розповідали історії. Наші герої також діляться власним досвідом і здобутками. Вони описують свій шлях, власні радощі та хвилювання, проблеми та їхнє подолання. Історії, котрі ви почуєте – справжні, щирі, емоційні, без слайдів, від відомих людей та від тих, хто не є професійним промовцем, а просто розповідає, що довелося пропустити крізь себе.

«Час історій» - це час для себе, коли можна побути з друзями, емоційно відпочити та прислухатися до свого серця. 

Коли: 22 березня 2018 р., 19:00-22:00
Де: FESTrepublic.club (вул. Старознесенська, 24-26). Карта добирання - нижче.

«The show must go on» - про події, коли, здавалося, все втрачено, а насправді перегорнулася нова сторінка життя, набагато краща. Такою буде тема нашої першої зустрічі. Отож, пані та панове, шоу триває!
Придбати квитки**: СКОРО У ПРОДАЖУ

Детальна інформація: (097) 864 99 56

Запрошуємо!

«Час історій» - доданий час!

* Соціально-культурний проект «Час історій» створений на базі «Школи риторики й ораторства АҐРУС» у Львові. Промовців готує засновниця «Школи АҐРУС», Ірина Снітинська. Якщо маєте історію та хочете розповісти її на одному із найближчих заходів – надішліть її Ірині. Будемо раді познайомитися.

**Частина зібраних коштів перераховується на потреби навчально-реабілітаційного центру для дітей та молоді з особливими потребами «Джерело».


 

 

 

 

 

Залишити заявку