Час історій

попередній запис можна здійснити, заповнивши заявку на участь

19.07.2018

19:00-22:00
Час історій

«Час історій» – це платформа сторітелінгу*, де герої зі сцени розповідають свої історії, а глядачі, слухаючи у залі, можуть знаходити власні сенси. Щоразу – актуальні теми та цікаві герої.

Сторітелінг вважається ключовим сучасним інструментом комунікації, та, водночас, він вічний – люди у всьому світі завжди розповідали історії. Наші герої також діляться власним досвідом і здобутками. Вони описують свій шлях, власні радощі та хвилювання, проблеми та їхнє подолання. Історії, котрі ви почуєте – справжні, щирі, емоційні, без слайдів, від відомих людей та від тих, хто не є професійним промовцем, а просто розповідає, що довелося пропустити крізь себе.

«Час історій» - це час для себе, коли можна побути з друзями, емоційно відпочити та прислухатися до свого серця. 

Коли: 19 липня 2018 р., 19:00-22:00
Де: FESTrepublic.club (вул. Старознесенська, 24-26). Карта добирання - нижче.

«Завжди кажи ТАК» - історії, коли ви сказали “Так” собі, світові, змінам у житті, мріям, обставинам, приємним і не дуже, або не сказали, і що з цього вийшло. Такою буде тема нашої четвертої зустрічі. Отож, пані та панове, побачимося!

Придбати квитки** - можна тут 
Пам'ятайте, що вартість квитка залежить від дати:

1) "Ранні пташки" - при покупці до 05.07.2018.
Вартість 170 грн.

2) "Вчасні пташки" - при покупці з 06.07.2018 до 18.07.2018.
Вартість 210 грн.

3) "Сонні пташки" :-)  - при покупці в день проведення.
Вартість 250 грн.

Детальна інформація: (097) 864 99 56

Запрошуємо!

«Час історій» - доданий час!

* Соціально-культурний проект «Час історій» створений на базі «Школи риторики й ораторства АҐРУС» у Львові. Промовців готує засновниця «Школи АҐРУС», Ірина Снітинська. Якщо маєте історію та хочете розповісти її на одному із найближчих заходів – надішліть її Ірині. Будемо раді познайомитися.

**5% від суми продажу квитків ми перераховуємо на потреби навчально-реабілітаційного центру для дітей та молоді з особливими потребами «Джерело».


 

 

 

 

 

Залишити заявку