Корпоративні

попередній запис можна здійснити, заповнивши заявку на участь

Корпоративні

Короткий опис

Школою риторики й ораторства АҐРУС із часу заснування у 2009 році було проведено понад 6 тис. год. тренінгів і реалізовано понад 100 успішних корпоративних проектів розвитку та навчання персоналу. За 2009-2017 рр. нашими учасниками були близько 6000 осіб - власників, керівників і фахівців різних категорій українських компаній.

Школа АҐРУС - єдина у Західній Україні тренінгова компанія, що працює у сфокусованій тематиці:

  • Комунікація  
  • Публічний виступ
  • Ведення переговорів

Наші тренінги замовляють компанії-виробники, ІТ-компанії, компанії, що надають консалтингові та рекламні послуги, медичні, страхові компанії та багато інших для своїх працівників, в обов’язки яких входить спілкування з клієнтами, замовниками, продаж товарів, послуг, ведення переговорів, презентацій, нарад, донесення інформації до підлеглих і які бажають налагодити внутрішню, зокрема письмову, комунікацію.

Є два варіанти взаємодії:

  1. Проведення закритого тренінгу.
    Програму готуємо, виходячи із запиту замовника. Проводимо на території замовника.

  2. Участь окремих працівників компаній у відкритих групах.
    Ви можете приєднати своїх працівників до участі у будь-якому відкритому тренінгу Школи АҐРУС. Мова у цьому випадку найчастіше йде про участь у тренінгах "Результативні переговори" або "Мовний вишкіл. Пишемо правильно". Програма тренінгу є стандартною, та перевірено оптимальною для загального запиту.

Сконтактуйтеся з нами для обговорення бачення, умов співпраці та підготовки програми.

Будемо раді працювати для вас!

Анотація

Залишити заявку