Результативні переговори

попередній запис можна здійснити, заповнивши заявку на участь

17.11.2018-18.11.2018

10:00-18:00
Результативні переговори

«Переговори – це доказ достоїнства, а не малодушності. Це – рівновага сил та зміна стратегій»

Пауло Коельо

Як правило, ми беремо участь у 7-ми переговорах за день. Це спілкування з підлеглими, керівниками, бізнес-партнерами, у колі друзів та членів сім’ї.

Найчастіше результат ми оцінюємо лише за двома критеріями: емоції, які наповнювали нас в процесі, та аргументи – наші та опонента. Насправді, не завжди перемагає той, чиї аргументи формують сильніше перше враження! Не завжди перемагає той, хто говорив більш впевнено та домінуюче! І параметрів для оцінки результату існує значно більше… Адже інколи поразка сьогодні забезпечить більш важливу перемогу завтра! І не завжди перемога у цю мить гарантуватиме нам успіх й у наступних баталіях.

Переговори часто називають комунікаційними шахами. Адже тут є свої інструменти, свої варіанти першого ходу та довгострокові стратегії, які здатні стрімко змінюватись в залежності від ходів супротивника. І звичайно ж, дуже часто результат партії змінюється в останні кілька ходів та окремі пазли складаються у повну картину!

Тренінг «Результативні переговори» допоможе вам краще готуватись до ораторських протистоянь. Ваша комунікація стане більш динамічною, поведінка більш впевненою, а фінал більш результативним. Ви навчитесь виявляти істинні потреби партнера, спільно розробляти взаємовигідні рішення та будувати довгострокові відносини. Впродовж 2-х днів ми розглянемо та відпрацюємо на практиці такі моделі:

  • «12 параметрів оцінки ефективності переговорщика», яка вкаже вам на ваші слабкі та сильні сторони.
  • «Модель збору інформації» допоможе читати вашого співрозмовника «між рядків».
  • «Гарвардський метод» навчить перетворювати конфліктну ситуацію у конструктивну.
  • модель «Цінові переговори» стане у нагоді при аргументації вашої цінової пропозиції.
  • модель «Маніпуляційні переговори» відшліфує навички стратегічного підходу до переговорів, навчить вас атакуючим та захисним прийомам, які допоможуть краще ладнати у найскладніших моментах вашої словесної боротьби.

Вартість участі: 3900 грн.

Якщо хочете навчитися ще краще вести переговори - запрошуємо залишити заявку!

  

 

Залишити заявку