Шоу історій

попередній запис можна здійснити, заповнивши заявку на участь

початок

09.11.2017

Шоу історій

Запрошуємо на найбільший майданчик сторітелінгу у Львові!

Ми живемо у світі історій. Їх цікаво слухати, добре вміти розповідати їх. Всі люди у світі повсюдно зайняті розповіданням історій, навіть якщо вони цього не знають. Сторітелінг як жанр набирає популярності, а попри те компанії давно розповідають власні історії успіху, професіонали розказують, через які злети і падіння їм довелося пройти, щоби стати собою сьогоднішніми, а цікаві особистості на кожному заході захоплюють слухачів карколомними оповідями. Тому і ми запрошуємо вас на найбільший майданчик сторітелінгу у Львові - наше шоу історій. Історії, котрі ви почуєте – справжні, щирі, емоційні, без слайдів, від тих, хто не обов'язково є професійними промовцями, а просто розповідає, що довелося пропустити крізь себе, сам на сам, лише промовець і ви. Наші гості говорять, що шоу історій - це час для себе, коли можна відпочити, подумати, надихнутися!

Шоу історій - це соціально-культурний захід, що відбувається раз на місяць. Ви маєте можливість послухати реальні історії, не обов'язково професійних промовців, або виступити самі. Шоу відбувається раз на місяць у вечірній час. 10 історій, об’єднаних цікавою темою. Найближча зустріч – 9 листопада, а тема – «Кожен фініш - це, по суті, старт» - про те, що дуже часто, коли одні двері зачиняються, то відразу відчиняються інші, просто варто побачити цю можливість і скористатися нею. Запрошуємо тих, кому є що розповісти, і тих, хто любить слухати. Школа АҐРУС допомагає промовцям підготуватися до виступів. Мрієте розповісти свою історію, надсилайте її Ірині Снітинській 

До зустрічі 9 листопада о 19 год. на шоу історій «Кожен фініш - це, по суті, старт» у клубі !Fest Republic! (карта - нижче)

Вас чекають справжні історії, цікавий ведучий, гарна компанія і, звичайно, подарунки-сюрпризи від наших партнерів!

Яскравий одяг вітається!

Купити квитки 
Довідки за тел.: (097) 864 99 56

 

Залишити заявку